TEENUSED

Üldine TERVISE NÕUSTAMINE

F-23.jpg

Oled enda treeningute, toitumise või üldiselt terviseteekonnaga hätta jäänud? Enesetunne ning füüsiline vorm ei ole päris see, mis sa sooviksid? 

 

Kirjuta mulle ning arutame selle koos lahti. Personaaltreeneri ning toitumisnõustajana nõustan Sind toitumise ning treeningute paika saamisel.

 

Vaatame ning leiame, mis on murekohad, harutame nad koos lahti, paneme paika eesmärgid ning arenemiskohad.

 

Sealt tulenevalt saame koostada juba konkreetse tegevuskava treeningplaani või toitumiskava näol.

tOITUMISNÕUSTAMINE & TOITUMISKAVA

13b2ef29e939fd0f0f76a7bbca5b3c85.jpg

Toitumisnõustamise eesmärgiks on edendada ja kaitsta Sinu tervist.

Esmasel kohtumisel (interneti teel/kokkusaamisel) saan Sinuga lähemalt tuttavaks ning kohtumise tulemusena valmib põhjalik toitumise analüüs. Toitumisnõustajana annan sulle soovitusi, mida saaksid oma menüüs muuta, et see sobiks just Sinule kõige paremini.

 

Soovi korral koostan Sinu eripärasid ja eelistusi arvestades menüü kas nädalaks või pikemaks perioodiks.

Toitumisnõustajana annan Sulle ka teadmisi tervislikest toiduvalmistamise viisidest. Soovi korral koostan Sulle ka juba personaalse toitumiskava kas lühema või pikema perioodi peale.

TREENINGNÕUSTAMINE & TREENINGKAVA

F-10.jpg

Toitumisnõustamise eesmärgiks on edendada ja tugevdada Sinu tervist järgmisel tasemel - keha liigutamine.

Treeningnõustamise puhul võib sul vaja minna kõigest suunamist ja praeguste plaanide korrigeerimist. Küll aga võid vajada abi täiesti selle teekonna alustamisel või tagasi tulemisel. 

Koostan vastavalt sinu praegusele tervislikult seisundile, alguspunktile ja eesmärkidele vastava treeningkava. Harjutused, mis on motiveerivad ning just sulle põnevad ja ka mugavad sooritada.
 

personaaltreeningud

F-16.jpg

Personaaltreeningute ajal olen terve perioodi sul olemas ning nõustan sind treeningute alaste küsimuste osas. Selleks, et tunneksid end mugavalt ja enesekindlalt. Teadliku ning julgena.

F-7.jpg

nõustamine

Oled enda treeningute, toitumise või üldiselt terviseteekonnaga hätta jäänud? Enesetunne ning füüsiline vorm ei ole päris see, mis sa sooviksid? 

Kirjuta mulle ning arutame selle koos lahti. Nõustan Sind toitumise ning treeningute paika saamisel. VaaTame ning leiame, mis on mure kohad, paneme paika eesmärgid ning arenemiskohad. 

 

Leiame parima lähenemise just sulle ning vajadusel saame juba paika panna edasise plaani. 

F-16.jpg

TREENINGKAVA/

toitumiskava

Kui tunned, et vajad tuge, juhtimist ning nõustamist treeningvaldkonnas, siis aitan sind hea meelega! Vaatame üle sinu hetkesed treeningharjumused, tervisliku seisu ning paneme paika eesmärkidest lähtuva plaani.

 

Samuti kui tunned, et vajad tuge, juhtimist ning nõustamist toitumisvaldkonnas, siis aitan sind hea meelega! Vaatame üle sinu hetkesed toitumisharjumused ning söögilaua. Vastavalt eesmärkidele seame juba paika edasise tegevuskava ning toitumisplaani Sinu toitumis-eelistusi ning omapärasid arvestades.

F-5.jpg

personaaltreening

 

Soovid alustada enda teekonda treeningmaailmas? Ei tea, mismoodi alustada? Kui palju peaksid treenima ning kuidas seda kõike teha? Või oled pikalt pausilt taas end jalule seadmas?

Kirjuta mulle ning vaatame üle sinu hetkese füüsilise vormi, eesmärgid ning paneme paika personaalse plaani just Sulle! Teeme tutvust baasharjutuste ning korrektse tehnikaga.

 

Teeme läbi personaaltreeningu ning paneme soovi korral paika edasise treeningkava.