TEST leht | kirstivaikla

TEENUSED

Üldine TERVISE NÕUSTAMINE

Oled enda treeningute, toitumise või üldiselt terviseteekonnaga hätta jäänud? Enesetunne ning füüsiline vorm ei ole päris see, mis sa sooviksid? 

 

Kirjuta mulle ning arutame selle koos lahti. Personaaltreeneri ning toitumisnõustajana nõustan Sind toitumise ning treeningute paika saamisel.

 

Vaatame ning leiame, mis on murekohad, harutame nad koos lahti, paneme paika eesmärgid ning arenemiskohad.

 

Sealt tulenevalt saame koostada juba konkreetse tegevuskava treeningplaani või toitumiskava näol.

tOITUMISNÕUSTAMINE & TOITUMISKAVA

Toitumisnõustamise eesmärgiks on edendada ja kaitsta Sinu tervist.

Esmasel kohtumisel (interneti teel/kokkusaamisel) saan Sinuga lähemalt tuttavaks ning kohtumise tulemusena valmib põhjalik toitumise analüüs. Toitumisnõustajana annan sulle soovitusi, mida saaksid oma menüüs muuta, et see sobiks just Sinule kõige paremini.

 

Soovi korral koostan Sinu eripärasid ja eelistusi arvestades menüü kas nädalaks või pikemaks perioodiks.

Toitumisnõustajana annan Sulle ka teadmisi tervislikest toiduvalmistamise viisidest. Soovi korral koostan Sulle ka juba personaalse toitumiskava kas lühema või pikema perioodi peale.

TREENINGNÕUSTAMINE & TREENINGKAVA

Toitumisnõustamise eesmärgiks on edendada ja tugevdada Sinu tervist järgmisel tasemel - keha liigutamine.

Treeningnõustamise puhul võib sul vaja minna kõigest suunamist ja praeguste plaanide korrigeerimist. Küll aga võid vajada abi täiesti selle teekonna alustamisel või tagasi tulemisel. 

Koostan vastavalt sinu praegusele tervislikult seisundile, alguspunktile ja eesmärkidele vastava treeningkava. Harjutused, mis on motiveerivad ning just sulle põnevad ja ka mugavad sooritada.
 

personaaltreeningud

Personaaltreeningute ajal olen terve perioodi sul olemas ning nõustan sind treeningute alaste küsimuste osas. Selleks, et tunneksid end mugavalt ja enesekindlalt. Teadliku ning julgena.

Eesti, Estonia​

©DESIGN BY KIRSTIVAIKLA CREATED WITH WIX.COM