NÜÜD VIST JÕUAB VAIKSELT KÄTTE SEE "PÄRIS RASE ON OLLA JUBA" AEG


No tõesti ma ei jõua ära öelda ja imestada, kuidas see aeg lendab. Praegu tiksub viimane nädal ning peale seda algab juba 7.kuu rasedust. Sellise tempoga ei jõua veel pooli asjugi enne ära teha haha, aga samas tasa ja targu ning ei torma. Tegelikult nüüd vist võib öelda, et tunnen end isegi täitsa rasedana.

ENDISELT KÕIK ON SUHTELISELT MUREVABA JA NO TÕESTI MA EI SUUDA ÄRA TÄNADA KUI HÄSTI LÄINUD. KUS ASI HETKEL ON EHK PISUT RÄÄKIDES NÜÜD SELLEST KÕHUST.

Seni nagu ka eelmistest postitustest lugeda või kui instagramis silma peal hoida, siis olen rääkinud, et läinud on mul päris kenasti. Pole süda paha olnud, pole valusid, energiat on, pole probleeme muresid. Üldpildis tegelikult ei ole praegu ka midagi häda, aga tunnen küll, et natuke rohkem olen hakanud ohkima ja ähkima :D täpsemalt siis...

"No sul ka lõpuks ikka tulevad need normaalsed raseda sümptomid" kuulsad sõnad mu elukaaslase poolt.

Samas ma mõtlen, et omajagu veel minna, jällegi... mida ma ajan omajagu juba käidud ka tegelikult ning vast ongi aeg. Mis oli paljude puhul suurim imestus oli tegelikult mu kõhu suurus. See lõi päris kiiresti väikese punu ette ning hakkas kasvama. Ise arvasin, et trennitüdruk, hoiab pikka aega seal väiksena. Küll aga ei saa anatoomia vastu. Nagu mul ka ämmaemand ütles, siis olengi keskelt niivõrd kitsa keskkoha ja puusaga naine, et mul ei ole tal lihtsalt laiusesse kasvada ja emakas hakkas kohe end koguma ette poole. Nüüdseks on mul kõht ikka päris suur kui aus olla... olen küll piltidel hoidnud teda ehk veidi sellise nurga all, et kavalalt pole nähagi, but oh boy.

Mõni on öelnud ka, et oi küll sa oled juba suur, et lähed sünnitama? Oi nii palju veel minna ja juba nii suur - kui suureks sa lähed siis? - no ma ei tea... ütle sina mulle siis :D. No tegelikult ma tean ja päris suur ta on, aga olen ise päris lühike 159cm naine ning minu proportsioonidega ta ongi juba suur. Tõesti ma arvan lõpus, et sama pikk kui lai. Sentimeetreid on päris hea ports kogunenud ja kilosid on ka omajagu parajalt juba.

KÜLL AGA TASAPISI HAKKAVAD JUBA ( JUBA?!?!) TULEMA TÜÜPILISED RASEDA PISIKESED HÄDAD

Nüüd tunnengi, et see kõhuke hakkab neid "rase olla" tundeid peale ajama. Mingi viimase nädala jooksul ma olen tundnud end üpris väsinuna. Ku