PEAAEGU IGA NAISE UNISTUS ON KODUS MINGI MÕNUS ILUNURGAKE ISEENDALE


Tegelikult loomuses oleme naised ühed edevad olevused küll. Isegi kui me seda ise väga ei usu, siis kes ei tahaks vahel end veidi rohkem üles lüüa? Aeg-ajalt tuleb kohe tahtmine küll.

Mitte sellepärast, et kellelegi teisele silma järele olla. See on mu arust kõige tobedam arvamus, mis üldiselt tekib. Hoopis sellepärast, et end veidi erilisema ja veeldi säravamana tunda. Lüüa looduse poolt antud ilule särtsu peale. Kuna mulle viimasel ajal on eriti hakanud meeldima värvidega katsetamine ja mässamine, siis miks mitte!

KUI KAUA MA OLEN TAHTNUD ENDALE MÕNUSAT NURGAKEST - MÕELDUD JA TEHTUD

Meie praegune korter on küll päeval üpris avar ja valge, kuid õhtuti ja eriti kui sügis-talve periood kätte jõuab... noh pigem pimedama poolne. Vannitoas kuidagi ei lange samuti see valgus täpselt nii nagu tahaks ja hea oleks. Küll aga vahel kuskile kohtumisele kiirustades või lihtsalt end lille lüües tahaks midagi ikka näha ka. Vältida seda, et sa lähed välja ning näed ühte parajat segadust oma näos.

Üli kaua olin näinud internetis ringi tiirlemas kõiksugu vahvaid lambikesi, millega naised siis oma ilunurka täiustavad. Ma ei olnud kunagi jõudnud nagu selle teostuseni, et nii - teeb asja ära. Vot ikkagi tehtud ta sai ja nokitsesin ka endale üpris kiirelt kokku klopsitud ilunurgakese. Peategelaseks siis Lamps4Makeup 5+5 valge raamiga lambid. Päris mõnusalt kerged ja kiirelt kokkupandav. Raam oli ilusti karbis ja kõik pirnid eraldi pakikestes. Ise lihtsalt keerasid nad sinna sisse

NATURAALNE JA MÕNUS VALGUS. ÜLI MUGAVALT JA KIIRELT SAAN SEDA LIHTSALT ÜHEST TOANRUGAST TEISE TASSIDA

Nagu juba mainisin, siis päris kerge ja mugav lahendus on need lambid. Muidugi oleks kergem ja ehk visuaalselt parem kui lambid oleksid kohe peegli küljes, aga mu arust nii on väga hea. Kui on järsku vaja lihtsalt väga selget ja puhast valget valgust kuskile, siis on need lambid kergelt teisaldatavad mujale.