Hiljutised postitused

Arhiiv

BIOTOPIX - DERMAKOSMEETIKA! MILLEGA TEGU??


Mitmed postitused olen maininud, et sellest aastast olen hakanud rohkem tähelepanu pöörama enda nahale ning selle hooldamisele. Seetõttu olen katsetanud palju erinevaid tooteid leidmaks endale õiged. Samuti on mulle väga oluline, et tegu oleks millegi korralikuga! Seega sain võimaluse katsetada Biotopix dermakosmeetikat.

MIS ON BIOTOPIX DERMAKOSMEETIKA?

Ehk siis mulle on oluline, et toode on võimalikult hea kvaliteediga. Ma ei tea, kas see mingi vanuse asi, kuid mida aasta edasi, siis seda olulisemaks see mulle muutub. Meid on ainult üks ning me vajame parimat hoolt, mida suudame endile pakkuda. Biotopixi puhul on tegu Šveitsi dermatoloogi loodud noorendava suunitlusega dermakosmeetilise tootesarjaga. Tegu on kvaliteetsete ning aktiivaineid sisaldavate toodetega, kus kõik on väga kontrollitud oludes testitud. Seega sarja välja töötamise alla on läinud korralikult aega ning arendustööd. Mis mulle meeldib, siis tooted on üli neutraalsed. Kohe ka veidi lähemalt, kuid ei mingeid läägeid lõhnasid ega ulmelisi värve. Dermakosmeetikat tihti tegelikult iseloomustabki värv. ja lõhnaainete vaba koostis. Seega tooted sobivad ka allergilisele nahale, mis on väga oluline. Tänapäeva tooted on täis liiiiiga palju kõiksugu lisaaineid, mida tegelikult seal vaja ei ole.

OOTA... EHK SIIS VANANEMISVASTASED TOOTED? MIKS NII VARAKULT...

Ma ise pigem ütleks noorendava suunitlusega tootesari. Tegelikult uuringud näitavad ka, et enda esimesed taolised tooteda soetatakse juba enda kahekümnendates. NING mainisin, et peaksime enda eest kandma parimat hoolt! Mina igatahes kavatsen seda teha ning ka aastate, lausa kümnete pärast endiselt sama särava ning terve nahaga olla. Loomulikult taaskord rõhutan toitumise ning aktiivse elustiili olulisust. Siiski saab meie nahk kõige rohkem vatti karmides oludes ning saastunud keskkonnas. Nooruses teeme endale tihti kahju kõiksugu valede toodete, liigse naha näppimise (ma tean, et sa oled küüntega enda naha kallal käinud! Ma olen ka... ) ja palju muuga. Seega nüüd on see õige aeg ohjad haarata. Praegu on see hetk, kus tuleb juba panustada probleemide varasemaks ennetamiseks, mitte tegeleda probleemiga alles siis, kui see kohale jõuab. Juba nooremana tuleks enda nahka puhastada, regulaarselt niisutada, kaitsta päikesekiirguse eest ning keskkonna mõjude.

HUULED, KÄED NING SILMAÜMBRUS - NEED KÕIGE ESMASED

Biotopix Specific kätekreem

Tegelikult kui hakata mõtlema, mis piirkonnad saavad kõige rohkem vatti, siis on need käed. Pidevalt exposed keskkonnale, kätega me teeme meeletult palju tegemisi, tööd. Kui palju kord me neid peseme ja igasuguste vahenditega üle koormame. Kodu koristamine nt on ehe näide. Tegelikult on käed naise vanuseks päris hea peegel. Üks meesterahvas kunagi tavatses öelda, et käte järgi saab aru naise vanusest. Vot nii! Ka endal on ju hea kui käed näevad ja on pehmed, terved ning siledad. Tegelikult käed võivad esimesi nö väsimuse ja vananemismärke näitama hakata enne kui ükskõik, mis piirkond. Kuna käelabadel on väga vähe loomulikku rasvkudet, siis kohe kui kollageeni tase langeb on neid tunnuseid juba näha.

Seega proovisin Biotopix Specific kätekreemi koostisainetega, mis pinguldavad nahka, soodustavad kollageeni tootmist, niisutavad ning aitavad hoida niiskustasakaalu. Seda tänu mitmekesisele, kuid hoolikale arendustööle kokku pandud koostise poolest. C-vitamiin, E-vitamiin, sheavõi, päevalilleseemne vaha, jojobaestrid on ühed märksõnadest. Kui seda kätele kandsin ei jätnud ta mingit raskust või tugevat kihti, vaid imendus kohe mõnusalt nahka. Käed jätab ülipehmeks tõesti! Seda võib kasutada mitmeid kordi päevas nagu tavalist kreemi just vastavalt enda tundele.

Biotopix Specific huulepalsam

Järgmine piirkond, mis vajab naistel eriti hoolitsemist on nende huuled. Oeh kui meil ikka see külm ja kõle period tuleb, mul kipuvad huuled jubedalt kuivama. Ehk pean eriti hoolitsema nende eest, sest tihti kuivavad ja pragunevad.. taaskord olen süüdi päris mitmes korras kui neid olen nokkinud. DON'T DO THAT! Tegemist on huulepalsamiga, mi sniisutab, noorendab, pinguldab ja annab sellist täidlust huultele. Samuti sisaldab see spetsiaalselt peptiidi, mis soodustab kollageeni tootmist selles piirkonnas. Öeldakse ka, et mida aastad edasi, siis seda kitsamaks hakkavad huuled muutuma. Tegelikult loogiline, sest vanemaks saades kollageeni tase meie organismis hakkab langema. PS! mainin vahele, et ära võta seda "vanemaks saades" fraasi kuidagi veidralt :)

Igatahes kollageeni tase langeb, mis tõttu huuled ei ole enam nii täidlased kui enne. Kuidas selle vastu võideldakse? Paljud lasevad endale huultesse teha kõiksugu täitesüste ja muid vigureid. Ise hetkel selle poolt ei ole ning ei tunne selleks nii pea vajadust. Kuidagi liiga palju riske näen selles.... Seega katsetan ja proovin muid alternatiive. Huultele suunatud noorendavaid tooteid palju pole ka. Seega tegin siis paki lahti ja katsetasin. Alguses mõtlesin, et noh, mis seal ikka ja panin ikka korraliku portsu seda oma huultele. Aga tegemist on ka huuli stimuleeriva ja pinguldava palsamiga. Ehk siis tal on selline tingling efekt. OIOIOIIIII ma panin ikka liiga palju hahaha! Mul natuke oli selline põletav tunne tegelikult. Ei osanud kuidagi väga olla ja elukaaslane tuli tegi veel ühe mopsu ka. Ehmatas ära kui natukese aja pärast ise tundis ka mingit imelikku sensatsiooni. Tuleb seega panna seda üli vähe! Kuidagi värskemad näevad huuled välja küll ja siukse plump efekti andis. Kuid ega ma täpsemalt tean siiski öelda kui olen neid asju pisut kauem katsetanud.

Biotopix Specific Crow's feet silmakreem

No nii neiud, kellel suu on kõrvuni pidevalt! Ma tegelikult ikka siuke suur naerupärdik ning me teame, mis siis juhtub - silmad nii kissis, et midagi välja ei näe :D Mis juhtub meie silmade ümber? Tulevad silma välisnurkadesse sellised mini naeru kortsukesed ehk siis Crow's feet. Noh mõtled küll, et mis seal ikka. Ofc ju tulevad kui naerda ja nägu pingutada. Kuid me teeme seda ikka päris tihti. Lisaks kui me veel nt kissitame ja pingutame enda silmi kohe eriti palju. Isiklikult ei õnneks veel ei saa öelda, et mul seal nurkades VÄGA midagi näha oleks. Ütleme nii, et siuke mikro kriips seal vaikselt juba on. Kuid no seda enam tahan ma seda piirkonda niisutada, selle eest hoolitseda, sest silmaümbrus on väga õrn piirkond. Seal olev nahk on kohe eriti tundlik.

Seni ma ei ole nt üldse silmaümbrusele tähelepanu pööranud. Kuid tegelikult pisut ju võiks. Tasapisi vaikselt kõikide piirkondade eest hoolitseda. Mitte end kohe kõigega üle kuhjata, aga tasapisi. Crow's Feet kreemis olevad aktiivained jällegi targetivad kollageeni, mille kogus hakkab nahas vähenema kuskil peale 20ndaid eluaastaid. Selle kreemi puhul oli jällegi tegu sellise kerge, mõnusa ja hästi imenduvaga. Panin pisut kulmukaare algusesse ning just sinna silma välisnurka. Masseerisin sisse ja nahk on nii mõnusalt pehme ning niisutatud. Ma räägin... mul see aasta nahahoolduse suhtes tõeliselt valgustatus. Seda enam kuna teen korralikku eeltööd enne kui ma midagi olen nõus proovima.

KUST KA SINA VÕID BIOTOPIXI TOOTEID LEIDA?

Nende toodete ametik esindaja Eestis on ROSENA dermakosmeetika e-pood (www.rosena.ee). Tegemist on tänaseks juba 5 aastat tegutsenud e-poega, mille valikust siis leiabki just need tooted ja tegelikult ka mõningaid teisi veel. Ise kindlasti kasutan ja katsetan edasi ning mingil hetkel teen teile ka kiire update, kuidas läinud on. Tegelikult kuna tegemist on detsembrikuuga, siis terve see kuu kehtib nende e-poes sooduskood BIOTOPIX24, mis annab 20% soodustust. Lisaks kui osta 2 Biotopix toodet, siis saad kingituseks Crow's Feet kreemi lisaks! Seega miks mitte just kingi ideena nt emale, tädile, sõbrannale või iseendale.

Seega selline on hetkel minu kogemus Biotopix noorendava tootesarjaga. Loodan, et sain ka midagi uut ja põnevat teieni tuua. Kel on küsimusi, siis võite alati mulle julgelt kirjutada. Vastan esimesel võimalusel :)

Jällegi kui midagi vahvat leian või saan võimaluse miskit proovida ning tunnen, et on väärt ka teile jagamist, siis teen seda. Seniks olge tublid ning nautige seda mõnusat aega!

Päikest,

Kirsti