EESMÄRGID, JÄRJEPIDEVUS - MINU 2018 ELUMUUTEV AASTA SALARELV


Olen eriti sel aastal palju toimetanud enda arendamise kallal. Seda mitte ainult füüsilises mõttes, vaid enda elu igas aspektis. Juba aastaid on üheks mu suureks sihiks olnud enda parima versiooni loomine. Väga segaduste rohke ja raske aasta on olnud. Ma tundun suhteliselt avalik inimene, kuid suure osa oma elust ma jätan siiski privaatseks ja lähedaste teada. Selles ongi sotsiaalmeedia ilu ja valu - sa ise valid, mida sa kuvad. Mis minu meelest on just täiesti fain! Peamiselt tahame ju teistega jagada just neid häid ja edasiviivaid hetki, et anda jõudu liikumiseks.

KUI KLIŠEENA SEE KA EI TUNDUKS, SIIS SU MÕTETEL ON FREAKING VÕIMAS JÕUD. VAATA, MILLE JA KELLEGA SA END ÜMBRITSED

Igatahes on see aasta kulgenud tõusude ja mõõnadega. Olen vahel pisut teelt kaldunud, teisel hetkel jälle paistab kõik selgem olevat. Hetkel on jube raske periood... töötan enda unistuste kallal suhteliselt 24/7. Kohe ikka megaraske on kui aus olla, sest hetkel teen muudatusi ka tööd puudutavates küsimustes, et liikuda elus edasi. Uskumatu, kuid kõik loksub tasapisi paika. Tunned, et su järjepidevus ja sihikindlus viib tulemusteni. Meil endil on ikka meeletu roll oma elu ja emotsioonide kujundamisel. Sinu suhtumisest oleneb kõik ümbritsev ning see, mida sa oma ellu ligi tõmbad. See võib su päeva ja elu täiesti kardinaalselt ümber keerata.

Ma olen võtnud sellise lähenemise -kõik, mis ei anna sulle väärtust, vii sind edasi ega komplementeeri su teekonda on üleliigne pagas. Selle kaasas kandmist tuleb hoolikalt kaaluda. Muidugi ei käi see üle öö, kuid enda ellu olen sellega kõvasti muutust toonud. Kas kõik pisem vajab su jäägitut energiat sinna alla? Ehk on tegemist millegagi, mida sa ei saa kuidagi antud hetkel muuta? Võib-olla oled nagu mina, kes lihtsalt võtaks endale kõiksugu probleem lahendada? Kuid kauaks ja palju sul niiviisi enesel seda kõike jagub?

SAA ENDA MÕTTED PUHTAKS, VORMI NEID KINDLAMKS. SEEJÄREL PANE KIRJA ENDA EESMÄRGID JA PANE PÄRISELT KA KIRJA! PEAMINE - TEE SEDA HINGEGA JA ÄRA KARDA ENDA EESMÄRKE

Ma ei ole kunagi olnud inimene, kes annaks uusaasta lubadusi. Ma tean, et ei täida neid. Pigem avastan, et pool aastat on läbi ja pettun. Vähemalt selle aasta alguseni olin veidi sellise suhtumisega. See aasta oli pisut teisiti. Nägin kõvasti vaeva eelnevalt kirjutatu mõtete puhastamisega. Või noh... proovisin rohkem tähelepanu pöörata sellele, mida ja kuidas ma teen. Minu suhtumisest kõigesse, inimestest ja tegemistest, millega ma end ümbritsen. Jaanuaris panin enda jaoks kirja 2018.aasta plaanid.

Olid nii suured kui väikesed. Kõik