Hiljutised postitused

Arhiiv

EESMÄRGID, JÄRJEPIDEVUS - MINU 2018 ELUMUUTEV AASTA SALARELV


Olen eriti sel aastal palju toimetanud enda arendamise kallal. Seda mitte ainult füüsilises mõttes, vaid enda elu igas aspektis. Juba aastaid on üheks mu suureks sihiks olnud enda parima versiooni loomine. Väga segaduste rohke ja raske aasta on olnud. Ma tundun suhteliselt avalik inimene, kuid suure osa oma elust ma jätan siiski privaatseks ja lähedaste teada. Selles ongi sotsiaalmeedia ilu ja valu - sa ise valid, mida sa kuvad. Mis minu meelest on just täiesti fain! Peamiselt tahame ju teistega jagada just neid häid ja edasiviivaid hetki, et anda jõudu liikumiseks.

KUI KLIŠEENA SEE KA EI TUNDUKS, SIIS SU MÕTETEL ON FREAKING VÕIMAS JÕUD. VAATA, MILLE JA KELLEGA SA END ÜMBRITSED

Igatahes on see aasta kulgenud tõusude ja mõõnadega. Olen vahel pisut teelt kaldunud, teisel hetkel jälle paistab kõik selgem olevat. Hetkel on jube raske periood... töötan enda unistuste kallal suhteliselt 24/7. Kohe ikka megaraske on kui aus olla, sest hetkel teen muudatusi ka tööd puudutavates küsimustes, et liikuda elus edasi. Uskumatu, kuid kõik loksub tasapisi paika. Tunned, et su järjepidevus ja sihikindlus viib tulemusteni. Meil endil on ikka meeletu roll oma elu ja emotsioonide kujundamisel. Sinu suhtumisest oleneb kõik ümbritsev ning see, mida sa oma ellu ligi tõmbad. See võib su päeva ja elu täiesti kardinaalselt ümber keerata.

Ma olen võtnud sellise lähenemise -kõik, mis ei anna sulle väärtust, vii sind edasi ega komplementeeri su teekonda on üleliigne pagas. Selle kaasas kandmist tuleb hoolikalt kaaluda. Muidugi ei käi see üle öö, kuid enda ellu olen sellega kõvasti muutust toonud. Kas kõik pisem vajab su jäägitut energiat sinna alla? Ehk on tegemist millegagi, mida sa ei saa kuidagi antud hetkel muuta? Võib-olla oled nagu mina, kes lihtsalt võtaks endale kõiksugu probleem lahendada? Kuid kauaks ja palju sul niiviisi enesel seda kõike jagub?

SAA ENDA MÕTTED PUHTAKS, VORMI NEID KINDLAMKS. SEEJÄREL PANE KIRJA ENDA EESMÄRGID JA PANE PÄRISELT KA KIRJA! PEAMINE - TEE SEDA HINGEGA JA ÄRA KARDA ENDA EESMÄRKE

Ma ei ole kunagi olnud inimene, kes annaks uusaasta lubadusi. Ma tean, et ei täida neid. Pigem avastan, et pool aastat on läbi ja pettun. Vähemalt selle aasta alguseni olin veidi sellise suhtumisega. See aasta oli pisut teisiti. Nägin kõvasti vaeva eelnevalt kirjutatu mõtete puhastamisega. Või noh... proovisin rohkem tähelepanu pöörata sellele, mida ja kuidas ma teen. Minu suhtumisest kõigesse, inimestest ja tegemistest, millega ma end ümbritsen. Jaanuaris panin enda jaoks kirja 2018.aasta plaanid.

Olid nii suured kui väikesed. Kõik seletasin enda jaoks nii loogiliselt lahti kui ma sain. Mõni tundus tegelikult päris utoopiline, aga panin siiski kirja. Alati kui ma tegin enda märkmiku või igapäevase töövahendi lahti, siis need olid esimesed asjad, mis mulle otsa vaatasid. Mu eesmärgid! Nad olid kogu aeg mul alateadvuses olemas ning torkisid hinge aina enam ja enam. Väga hull on mõelda, aga ma järjest olen saanud lihtsalt neid sealt listist maha kriipsutada...

Teha oma unistus teoks ning hakata blogima - check

Omandada personaaltreeneri litsents - check

Teha oma ettevõte - check !!!

Sellest viimasest tulenevalt - pöörata enda hobid ning kirg tööks - pooleldi check, sest olen kohas, kus ma peale aastaid ja aastaid õppimist ning mitte hingetäitvaid töid saan öelda, et hülgan selle aasta lõpus enda 9-5 kontoriloomulise töö, et PÄRISELT viia oma unistused ellu!

and the list goes on...

KUI SA TUNNED, ET OLED PIISAVALT JUBA ÕPPINUD, VÕTNUD OMA PRAEGUSTEST KOGEMUSTEST VIIMAST, SIIS TEE SEE JÄRGMINE JULGE SAMM - ASTU MUGAVUSTSOONIST VÄLJA!

Tegelt ikka veidi hirmus on ka, kuid pean ütlema, et ma olen üpris rahulik. Ma lihtsalt niiiiiiii väga naudin seda suunda, kuhu ma liigun. Mulle meeldib tervise teemadel kõneleda, inimesi harida, inimesi treenida ning mitte ainult. Ma ei taha ainult sellega piirduda, vaid plaanin end peagi edasi harida koolipingis, kus aja möödudes seda kõige veel suuremalt peale võtta. Ütleme nii,et sky is the limit on õige lause minu jaoks. Ma olen räigelt ambitsioonikas inimene, kuid peabki olema. Püüa tähti, siis saad ka Kuu. Kui ainult Kuud püüad... vot tähti sa ju ei saagi. Ehk proovi ja püüa rohkem ning sa saavutad rohkem.

Jah, ma ei ütlegi, et ma oleks aastakümneid näinud ränka vaeva ja teinud kes teab mida, et nii räägin. Küll aga viimased julgelt võin öelda 5,5 aastat olen tegutsenud selle nimel, et nüüd jõuda SIIA kohta, kus ma olen - siht silme ees. Ei ühtegi sekundit midagi sellist, mis ei ole minuga kooskõlas. Tõesti, vahel paratamatult tuleb elus teha selliseid asju. Mina usun, et isiklikult olen jõudnud sinna punkti, kus olen seda kõike juba teinud hetkel piisavalt edasi liikumiseks. Don't get me wrong ma olen väga tänulik igale võimalusele, mis ma olen elus saanud! Igale takisutsele, mis on elus ette tulnud, sest mida aeg edasi seda enam ma saan aru, miks see oli antud hetkel oluline. Wow... vist tõesti, mida vanemaks saad seda targemaks. Kuid kõik on mind suunanud ja lükanud just sellesse punkti. Ma ei oleks pooltki see, kes ma hetkel olen. Kuid nüüd just NÜÜD on julguse moment. Tegelikult raske töö alles siin algab, aga kui sa teed asja eesmärgiga ning kirega - see on ju parim combo!

Ma tunnen, et selliseid jutte liigub vähe. Kõik räägivad ainult kui raske ja halb neil on... muidugi ega ongi. Meil kõigil on oma mured ja probleemid alati kaasas. Aga ainult sellest rääkides ja vingudes me kahjuks tõesti kuskile ei jõua. Tuleb jagada neid lugusid ka pisut teisest võtmest. Näidata, kust sa oled tulnud ning kuhu jõudnud.

Vot teineteist toetades ning oma lugusid jagades saame aga teistele taolistes olukordades samuti veidi indu juurde süstida! :)

Mina jahin igatahes alates aastast 2019 enda unistusi täie poweriga 110% ning miski seda ei takista.

Head aega hingesöövad asjad minu elus! Head aega vabandused!

Päikest,

Kirsti

Fotod : Evelyn Kungla