Hiljutised postitused

Arhiiv

Selle suve avastus ja ilupärl - Löwengrip


Ma tegelikult kirjutasin ühe blogipostituse (Klikka siia) selle aasta alguses ka, kus puudutasin pisut iluteemasid ja nahahooldust. Täpsemalt siis tähelepanust, mida sellele peaksime pöörama. Proovin ise liikuda samm haaval aina enam enda tervislikuma, parema ja tublima versioonini. Seega hakkasin pisut rohkem ka sellistel teemadel mõtlema. Oleks aeg käsile võtta! Kes meist ei tahaks olla värske ja kaunis ka aastate pärast. Minuni on jõudnud mõni aeg tagasi selline bränd nagu Löwengrip ja käsi südamel ma olen meeletult rahul!

PÕHJAMAADE KARGE ILU HÕLPSAS KÄE KAUGUSES

Löwengrip Care&Color on Rootsist pärinev ilutoodete bränd, mis sai alguse 2012.aastal. Nende tooted on arendatud just arvestades meie põhjamaade kargust ning karmi kliimat. Meie õhk ja ilm on tihti väga muutlik - kord külm ja kuiv, siis niiske ja soe. Seetõttu vajame eriti head nahahooldust, et sellele parimat hoolitsust anda. Löwengrip Care&Color sarjas leidub nii juukse-, näo- kui ka kehahooldussari. Tegelikult selle brändi taga seisab üks imeline naine nimega Isabella Löwengrip. Ta on Rootsi päritolu (Skandinaavia suurim) blogija ning naisettevõtja. Kuna ta ise on kannatanud akne, tundliku naha ning mitmete probleemidega, alustas ta sellele lahenduse otsimisega. Eriti kuna on kiire eluviisiga ärinaine ning väikelaste ema, oli veelgi enam motivatsiooni sellisele murele mugava lahenduse leidmiseks. Ta töötas koos tasemel Rootsi keemikute ja farmatseutidega ning on nüüdseks jõudnud üpris eduka ja vägagi kvaliteetse brändini.

LöwengripCareColor tooted

LÖWENGRIPI KOHT MINU ILUARSENALIS

Minuga tegelikult võttis ühendust Löwengrip Eesti ning tundsin kohe veidi pikemat huvi. Ma alati väga kaalutlen, mis brändidega ma koostööd ja pikemat suhtlust üldse aretan. Kuna mu soov on alati midagi head ja kasulikku ka teistega jagada, siis ma seda sobivuse korral teen. Olen endiselt olnud tõsiselt hea nahaooldussarja otsinguil ja seda seni veel leidnud polnud. Tegin pisut uurimistööd ning mõtlesin ära proovida. Ütleme nii, et armastus esimesest silmapilgust? Isegi mitte liialdades... ma olen naine ja mulle meeldib toote ilus disain, meeldiv pehmus ja ime hea lõhn. Lisaks on mu jaoks alati väga oluline, mille eest bränd seisab. Kas meie väärtused ühtivad ning mida omalt poolt nö "maailma parandamiseks" tehakse. Kõik see oli olemas ning peale veidist aega kasutamist olin kindel-midagi mulle. Hetkel kasutan Löwengripi dušigeeli, kehakreemi, deodoranti ja näokreemi. Pisut ehk ka lähemalt...

  • Dušigeel - Kuna ma olen päris kiire elustiiliga inimene, siis see on nagu päästja! Just sellepärast, et tihti jooksen päevad läbi ringi ning selle kõige sumina keskel teen oma tiirud jõusaalis. Päras pesu on mul aga alati tunne, et mu nahk vajab niisutust. Sellise tempo juures teeb see olukorra pisut raskemaks...alati lihtsalt ei jää aega. Pärast selle dušigeeliga pesu on nahk kuidagi imepehme ja hea. Seega mul ei olegi alati tunnet, et pean kohe kindlasti sel hetkel kreemitama hakkama. WIN!

  • Kehakreem - Kehakreem ja dušigeel põhinevad mõlemad teise põlvkonna sheapähkli töötlemisel saadud pehmendavatel ainetel. Ehk siis nii super mõnus kerge ja värske lõhn (vähemalt minu jaoks), kuid ka mega hea niisutus. Kreem on parajalt paks ja hea konsistentsiga. Tunned, et ta imendub mõnusalt su nahka sisse ja teeb ühe hea pai. Mulle isiklikult üldse ei meeldi kui kehakreemid on ülivedelad või vastupidi paksud ning liigselt rasvased. Kasutan seda igapäevaselt. Tavaliselt just peale õhtust pesu enne magama minekut.

  • Deodorant - Oumaigaad... nii okei lähme veidi isiklikuks. Ma lihtsalt olen inimene, kes vist higistab kergelt või siis mul on lihtsalt mingi foobia sellega. Ma torman meeletult palju ringi. Samuti pidevad trennitamised, seega ma vajan korralikku "kaitset". Vahepeal olin päris hädas hea deodorandi leidmisega, mis tõesti teeks oma tööd hästi. Suvekuumusele julgelt vastu! See deodokas ei jäta absoluutselt kleepuvaks ega ebameeldivaks. Tõmbad peale ning veidi aja pärast on juba safe to go! Ta muidugi on hinnaklassilt kallim kui mingi mainstream deodorant, kuid ausalt seda väärt. Ma ei ole kordagi tundnud, et mul oleks mingit ebamugavustunnet, et see ei teeks oma tööd hästi või ebakindlust selle kõige suhtes. Lisaks ei ole tal mingit lääget ja vänget lõhna. Väga soovitan kui su rahakott vähegi kannatab!

  • Päevakreem spf 50 - See on mu Löwengripi toodetest mu kapis kõige uuem. Peale hommikust näopuhastust kannan selle kohe peale. Hetkel tunnen, et kreem sobib mu nahle ilusti ning ei ole põhjustanud mingit ärrituvust ega vastunäidustust. Mõnus niisutus ja korralik kaitse näole. Praegu on ikka päris intensiivne suvi ning head kreemi on vaja. Siiamaani on see mu nägu põlemiseohust väga edukalt ära hoidnud. Tegi seda ka super hästi kuuma Hispaania päikse all - all the good care I can get!

Löwengrip tooted

LEIA PARIM JUST OMA NAHALE NING KATSETA... KAS JÄÄDAV KOHT MINU ILUHOOLDUSES?

Hetkel ei ole mul ausõna mitte ühtegi negatiivset emotsiooni ega kogemust Löwengripi toodetega. Pigem olen just avastamise alguses ning igati rahul ja põnevil. Brändi valikus on tegelikult üle 50 erineva toote oelnevalt, mis just Sina endale otsid. Minu suurim huvi just langebki sinna näo- ja kehaoolduse alla. Ma kavatsen oma naha eest hakata palju paremat hoolt kandma kui ma seni olen teinud. Kui ka sind huvitab, siis kindlasti võid mult midagi veel küsida, kui oskan rohkemat vastata. Nende tooteid võid sa leida veebipoest Loverte, Kaubamajast, Südameapteegist ning Tradehouse'ist. Mine vaata ja uuri järgi. Ehk on ka miskit head sulle!

Ehk said mingitele küsimustele vastuseid või julgust ka ise Löwengripi proovida. Mingite küsimuste korral kirjuta mulle ja ma vastan sulle suurima hea meelega. Midagi uut ja põnevat avastades panen ka blogiridadesse mõned read kirja. Hoidke ja niisutage oma nahka!

Päikest,

Kirsti