Ära võta suve kui vormi tapjat


Wow, tõepoolest on korralik suvi jõudnud ka meile Eestisse! See tähendab päris kõrgeid termomeetri näite ning lõõskavat päikest. Muidugi on suvi kõige lemmikum aeg, kus tahaks veidi puhkust võtta ja lihtsalt nautida. Olla, käia ja avastada. Küll ei tähenda see seda, et nüüd kõik sinu tervislik eluviis peaks olema minevik. Hoopis vastupidi! Suvi on idekas aeg enda töö viljade nautimiseks ning motivatsiooniks selle jätkamisel.

LIHTSALT NAUDI ILMA, ÄRA PASSI TOAS JA MINE ÕUE... KUI JUST EI OLE TEGU KÕRBEKUUMUSEGA

Aahhh, ausalt suvi on mu lemmik aastaaeg. Ma võiks sellises kliimas olla peaaegu aastaringselt. Kõik on kuidagi juba iseenesest kergem ja lihtsam. Miski lihtsalt tõmbab õue liikuma ning seiklusi otsima. Kasuta seda ilusat sooja valget aega ära. Mine võta sõbrad ja tehke mingi metsatiir. Haara pall ning mine randa ja tegelikult su mõnus päevane ja suvine treening saabki tehtud. Arusaadav, et suvel ei ole võib-olla nii palju motivatsiooni kuskil treeningsaalis higistamas käia. Kuigi mul vastupidiselt on just täiega motti. Siiski on ju imehea see tasa teha lihtsalt suve nautimisega, olles pisut aktiivsem kui mingil hallil vihmasel päeval. Kuigi ma ise tunnen, et oleks võinud ja jõudnud teha praeguseks juba palju rohkemat. Nädala sees on palju kiireid töö toimetusi ja nädalavahetused lähevad mõnusale puhkamisele ja linnast väljas olemisele. Õnneks on meil veel pool suve ees ja kahetseda pole mõtet. Suvi ei ole aeg stressamiseks!

Suvevorm ning treening-elustiil

JOO VETT NING AMPSA MAHLASEID PUUVILJU. GRILL-ÕHTUTEL HAARAVEIDI ROHKEM KÖÖGIVILJU-JUURVILJU

Muidugi kohe kui on ilusad ilmad, siis grillil on juba tuli all. Nii see käib. Pikad mõnusad grill-õhtud sõprade seltsis ja suveseiklused on vahel ehk söögi poolest pisut rasked. Tegelt oleneb... väga hullu kuumusega pigem ei tõmba niivõrd sööma, kuid seda enam tuleks siis tarbida ohtralt vett ja kõrge veesisaldusega vilju. Mu lemmik suvel on arbuus. Lihtsalt vaieldamatult! Ma võiksin seda vist reaalselt terve suve süüa. Küll aga grill-õhtud võivad vahel pisut raskemalt mööda minna. Kindlasti tuleb midagi süüa, aga suurele söögikorrale ei jaksa väga sellise ilmaga mõeldagi. Minu nipp on suvel grillida köögi-ja juurvilju. Niiii head! Või siis visata kodus ahju. Ma olen täielikult sõltuvuses bataadist, suvikõrvitsast ja paprikast. Kui sa ei ole proovinud, siis anna võimalus. Tõsiselt hea ja boonuseks - pisut kergem olek sulle ja su kehale.

KUID NAUDI OMA SUVE JA ÄRA LOOBU FUNIMISEST SÖÖGI VÕI TREENING-EESMÄRKIDE TÕTTU

Tegelikult käib see aasta ringi nii. Lihtsalt suvel on pisut kergem carried away olla. Mõõdukus on alati sinu võti. Minu oma on igatahes see kindlasti ja nii ma ilusti oma eesmärke endiselt saavutan ning hoian. Söö jäätist ja ära tunne end süüdi! Lihtsalt vahe on selles, kas sa sööd neid 10 või 1... Ära karda sotsiaalseid ettevõtmisi ja üritusi, sest kõik su töö võib käest minna. Täiega sinu teha. Tead ja kui mingi nädalavahetus lähebki veidi lappe, siis see ei ole küll põhjus lasta endal nüüd kildudeks kukkuda. Mul ausalt see nv läks ka mõnusa jätsi ja näksimise tähe all, aga all good! Kui sa seda 24/7 ei tee, siis on kõik hästi. Motivatsiooni sellevõrra rohkem taas jälle tubliks hakata!