Hiljutised postitused

Arhiiv

Kust tuleb jõud elus edasi pushida ja kas kõik on alati roosiline?


Inimesed on mind alati teadnud kui ühte rõõmsat energiapalli ruumis ringi liikumas. Tõepoolest, mul on tohutult tahet ja viitsimist enda sees peidus. Kuid miks ma seda olen, miks ma pidevalt proovin seda jagada ka teistele? Kas ma olen iga päev otsast lõpuni positiivsust täis? Miks ma end pidevalt edasi pushin? Kas alati on kõik nii roosiline? Sellele viimasele vastan kohe, et ei ole. Mistõttu eile pisut murdudes mõtlesin olla taaskord tugev ja julge. Jagan seda ka teiega ning kirjutan pisut lähemalt.

Kust ma tulen ja kust "Mina" alguse sai?

Ma olen väiksest peale mõneti nagu üksi üles kasvanud. Poolvennad on minust vanemad ning olin kodus ainuke laps. Eks meil kõigil ole kodus omad olukorrad, kuid mul olid nad ka päris keerulised. Õppisin üksi üles kasvama ilma suure toetuspunktita. Ilma, et keegi oleks mind kunagi kuskile innustanud minema. Ilma, et keegi oleks pushinud mind midagi ettevõtma, katsetama ja proovima. Ilma, et keegi oleks mind millegi imelise poole suunanud, juhendanud või midagi minult oodanud. Tagantjärgi mõeldes, siis on päris kurb, et sellist innustust noorena ei saanud. Elasin ka teistest päris kaugel ning lausa pidin alati olema selline üksik hunt. See kõik vormis mind väiksest peale päris tugevalt ja selle kõige mõjust saan alles nüüd aru. See kõik on vorminud mind selliseks nagu ma hetkel olen kasvanud. Nüüd ma oskan seda hinnata ja see enda kasuks pöörata.

Enda pushimine ei tule lihtsalt niisama - ma olen seda õppinud

Olen pidanud ise õppima ennast pushima. Alustades koolitöö tegemistest kuni uute asjade avastamiseni. Olen pidanud õppima pidevalt edasi liikuma, iseendalt ootama rohkemat kui lihtsalt... olemine. Kuna keegi ei ole mult kunagi tegelikult midagi sellist oodanud, siis olengi mina just see inimene iseendal. Ja loomulikult meil kõigil on oma lugu rääkida. Kõik, mis mu teele ette on tulnud (ning kõike ma lihtsalt ei saa siia kirja panna), on mind teinud lihtsalt tugevamaks. Väga klišee like I always am , kuid just nii ongi. Järjepidevus millegi poole püüelda ei tule lihtsalt üleöö. See tuleb väga pika ja aus olla, siis ka väga raske töö tulemusena. Seda paljude inimeste puhul. Tihtilugu just need kõige säravamad seltskonnas. Need kõige rõõmsamad ja abivalmimad. Selle kõige taga peitub lihtsalt palju üle elanud inimene, kes on midagi õppinud.

Mis ei tapa, see teeb tugevaks - nii on

See inimene on läbi raskete aegade saanud aru kui oluline on olla ja teha midagi enamat. Milleks tegelikult ta võib ja on võimeline. Kui keegi ei usu, siis tema teab näidata ja teha vastupidist! Nagu mainisin, siis see ei ole kerge. Kui palju on olnud mul hetki olles omadega täiesti katki ja läbi. Väsinud ja tüdinud kõigest. Ka praegu mul on endiselt hetki, kus lihtsalt lained löövad pea kohal kokku ja ei oska enam midagi teha. Tegelikult täpselt selline hetk mul eile oli. Istusin vannitoas, mudamask näos ja lakkamatult nutmas. Me kõik oleme inimesed ja see on okei. Lihtsalt siin tuleb teha valik. See on täielikult Sinu teha. On okei end veidi tühjaks valada, kuid ma toon end maa peale. Pühin pisarad näolt, mõtlen kõige üle veidi järele. Saan aru, et mul on nii palju, mille üle mitte kurb olla. Kõik, mis on olnud ja juhtunud... lihtsalt jäta kaugele. See on minevik ning sellest kinni hoides sa jääd ise sinna kinni. Ela siin ja praegu. Mõtle ning planeeri tulevikku, tee suuri plaane. Kõik uksed on su ees valla kui lihtsalt tahta.

Mu tahe inimesi aidata on lihtsalt meeletu!

Ma jagan tohutult positiivsust, kuid see tuleb tänu mu valikule. Sellele, et lihtsalt elada õnnelikult ning aidata ka teistel seda valguskiirt leida. Taaskord minnes tagasi kui ma alles päris väike põnn olin, mulle meeldis alati teisi aidata. See on miski, mis on nagu mu DNA-sse kodeeritud. Ükskõik, kui raske mul endal ei ole, ma alati tahan ja mulle meeldib inimeste jaoks olemas olla. Olen end alati pidanud väikseks maailmaparandajaks. Ma tegelikult imestan, et mul on nii palju positiivsust, mida jagada. Ma lihtsalt tahan, et inimesed saaksid aru enda potentsiaalist. Mu ülim eesmärk on luua väärtust ja olla inimeste elus, meie ühiskonnas ühel heal hetkel väga suur impact. Tahan aidata inimesi olla enda parim, terveim ja õnnelikem versioon. Kui ma suudan juba kas või ühte inimest kuidagi puudutada, teeb see mulle lihtsalt meeletut rõõmu. Ükskõik, mis olukord mul elus on, siis mul on lihtsalt soov inimesi aidata ja inspireerida nii suur, et vahel sellest rääkides tuleb lausa pisar silma. Sama emotsionaalne nagu hetkel seda postitust kirjutades. Ma olen veel väga kaugel enda eesmärkide saavutamisest, kuid ma liigun sinna ja ei peatu enne kui ma olen päral!

Kõik ei ole ega peagi veel olema figured out - mul ei ole

Kõik see on viinud mu hetkeni, kus ma ootan endalt tohutult palju. Ma vahel ootan isegi liiga palju ja tuleb hoida piiri, et see ei muutuks ennast laastavaks. Ma ootan endalt pidevalt enamat ning mu standardid tõusevad iga hetkega. Mul ei ole kaugeltki kõik figured out ja ma vaevan sellega pead igal hetkel. Ma olen päris kindel, et suurel osal meist kõigist ei ole tegelikult asjad siin elus kindlad ja paigas. See on okei, sest minu ja Sinu töö on see üles leida. Ma olen juba kasvanud selliseks inimeseks, et ma ei jäta enne kui ma selle leian. Ma ei jäta enne kui ma saan luua mingit väärtust. Ma ei jäta enne kui ma olen 110% õnnelik sellega, kes ja kus ma olen. See on mu jõud edasi pushimiseks. Mu jõud iga jumala päev ärgata hommikul vara. Minna trenni ja õppida sel teemal rohkem, et ühel hetkel lisaks endale ka teisi aidata. Jõud iga päev tegeleda enesearenguga, küsida lõputult küsimusi ning lihtsalt avastada.

Sa enne ei tea kui sa proovid ja küsid küsimusi. Küsi neid palju

Ma näen paljusid enda ümber, kes vaevlevad mingis punktis, kus ka mina olen olnud. Olgu selleks küsimus, mida endaga üldse peale hakata. Olgu selleks vabandused, et ei tea, mida elult tahta. Kuhu liikuda? Kuidas ennast sundida millekski? Kuidas pushida end trenni minema? Kuidas leida, mis teeb sind õnnelikuks? Kuidas leida see miski, mida sa elult tahad? Või ma kuulen tihti: "Mind ei huvita nagu miski... ma ei tea, see pole nii lihtne. Ma ei tea lihtsalt." või siis "Sul on hea lihtne ju, sa tead, mis sulle teha meeldib. Sa oled nii paljudes asjades osav." Oeh, ega see kõik ei tule sulle ega pole ka mulle tulnud lihtsalt ukse taha koputama "Hei, ma olen siin!". Sa ei saagi enne teada kui sa ei proovi uusi asju. Ole avatud uutele võimalustele. Ole uudishimulik ja küsi palju küsimusi. Käi ja avasta, uuri ning hari end. Võta päev ja samm korraga. Võta endale aega ning päev-päevalt saad selles kõiges osavamaks.

Ehk said mõned siit veidi jõudu edasi liikumiseks. Mõned ehk ka vastuse, kust mul kõik see tuleb ning miks ma olen selline nagu ma olen. Pean aus olema, et oli päris emotsionaalne seda kõike kirja panna. Samuti üpris raske ennast selgesõnaliselt väljendada. Loodan, et sa ei jäta elus edasi pushimist. Ära ole rahul vähemaga kui sa oled väärt!

Päikest!