• Kirsti Vaikla

5 LEMMIKUT MOTIVATSIOONI ALLIKAT, KEDA INSTAS JÄLGIDA


Mu arust on tänapäeval nii hea võimalus inimestega kiirelt ühendust saada. Olgu selleks lihtsalt kellegi eluga kursis olemine, kasulike nippide või lisamotivatsiooni saamine. Nagu ühes Postimehe artiklis (loe SIIT) kirjutasin, siis sotsmeediat tuleb kasutada tervislikult ning mõistuse piires. Tegelikult on see kõik ju super võimalus teineteise toetamiseks ning inspireerimiseks.

Mulle meeldivad siirad ja ehedad inimesed. Sellised, kes päriselt ka näitavad, kuidas asjad käivad, mis tegelikult toimub. Seega mul on aja jooksul väljakujunenud enda "lemmik inimesed", kelle tegemised annavad indu ning motti juurde. Peamiselt on tegu ikka tervisevaldkonnas tegutsevate inimestega. Tšekka järgi ning ehk leiad ka endale mõne lemmiku :)

  1. @sarahs_day - See noor hakkaja naine on ausalt mu parim avastus selles suures valdkonnas. Ta on läbi teinud suure arengu eluliselt kui ka oma tervisega. Megalt mõnus, vaba ning aus inimene. Tema peamine rõhk on YT videote tegemine, kus ta räägib samuti tasakaalukast elustiilist, ägedatest trennidest ja toitumisest. Tema instast saab mõnusaid igapäevaseid mõtteterasid + nüüd ka vahvaid mom to be seikasid.

  2. @sjanaelise - Ma olen suhteliselt kindel, et tänu tema joogatamise jälgimisele otsustasin ka ise sellele võimaluse anda. Nii ilus inimene seest ja väljast. Samuti ühe suure arengu inimesena läbi käinud ja saanud võitu sügavast depressioonist. Kui tema tegemisi jälgida võiks arvata, et tegu on eluaegse jooga fanaatikuga. Tegelikult mitte, mis näitab, et tahte korral on kõik võimalik! Tema liikumist on lihtsalt nii liigutav ja inspireeriv jälgida.

  3. @deniceemoberg - Tegu on Rootsi neiuga ning ma isegi ei mäleta, kuidas ma tema otsa olen sattunud. Kuid lihtsalt selle neiu järjepidevus elus edasi pürgida on nii vahva! Ta on ise üpris noor ning juba ka noor ema, kes on üles ehitanud päris muljetavaldava pisikese impeeriumi. Ehe näide sellest, et kõike jõuab kui tahta.

  4. @aubrymarie - Üks kõige ausamaid ja "real" inimesi sotsiaalmeedias, keda ma tean. Ta on olnud väga aus kunagiste kiusamiste ja raskete aegade suhtes. Nüüd näitab kui tugevaks inimeseks ta on kasvanud ning ei andnud kunagi enda suhtes alla. On 100% jäänud iseendaks ja seda on megaaa lahe jälgida! Peate ise vaatama, eriti ta storysid ja saate aru, mida ma mõtlen selle eheda aususe all. Lisaks on tegemist ühe järjekordse jooga printsessiga.

  5. @thefashionfitnessfoodie - Mu üks sõbranna näitas selle aasta alguses tema IG kontot. Ma mõtlesin kohe,et "WHAT... miks ma teda kuskilt veel avastanud pole?". Järjekordne aus inimene, sest ausalt selliseid inimesi on sotsiaalmeedias rohkem vaja. Ta on üks näide, kuidas kasutada sõnavõtmist terviseteemadel teistsuguses võtmes. Nagu ta ise enda BIO-s kirjutab, siis "passive aggressively calling out fitness bs #teamnobs" . Vaata järgi ja saad kohe sotti, mida ma mõtlen!

Vahel on tõesti tore saada värsket hingamist ning kuulata maailmavaateid kellegi uue ja huvitava käest. Mõnel on vaja pisut tuge, kellele üles vaadata. Teistel lihtsalt, kellega suhestuda. Meil see võimalus ju on - see ongi vahva! :)

Päikest!

Kirsti


180 views

Eesti, Estonia​

©DESIGN BY KIRSTIVAIKLA CREATED WITH WIX.COM