Tee ülekaalust parema vormi nimel, kuid
Tee ülekaalust parema vormi nimel, kuid
Tee ülekaalust parema vormi nimel, kuid

veidikene minust

Ma olen 26-aastane hing, kellele meeldib unistada ja teha seda suurelt. Olen leidnud enda kire, milleks on inimeste heaolu ja tervis ning nendel teemadel sõnavõtmine. Seda juba viimase 8 aasta jooksul.

Olen lõpetanud õpingud TTÜ geenitehnoloogia bakalaureuses (molekulaarbioloogia ning biokeemia). Lisaks olen läbinud rühmatreenerite baaskursuse ning olen litsentseeritud personaaltreener EQF/EREPS LVL4. Läbinud Tervisekooli toitumisloenguid ning ühtlasi värskelt täiendanud ja täiendamas end rasedusaegse ning rasedusjärgse treeningu vallas. Mainitud õpingute raames olen omandanud kogemusi ning teadmisi treeningute-toitumise vallas.

Olen käinud isiklikult läbi mitmeid erinevaid teekondi enda tervisega. Liikudes ülekaalust parema vormini ning kaotades ligi 15kg. Seejärel kaldudes ühel hetkel kõige küüsi ning teise äärmusesse toitumishäire valda, sealt pääsenud. Käinud läbi taaskord suure kehalise muutuse ehk lapseootuse, kus kõhuümbermõõt on suurenenud üle poole meetri ning kogunenud kilosid üle 20kg. Saades pärast sünnitust elu parimasse vormi ning hetkel käies beebiootuse ning treeningu teekonda läbi juba teist korda. Lisaks kehalisele muutusele kogu muutus, mis on minu mina-pildis kõikide aastatega toimunud ning kus tegelikult alati see peegelpilt ei peegelda sinu tegelikkust heaolu, õnne, tugevust ning head enesetunnet.

 

Olen viimaste aastate jooksul treenerina aidanud sadu naisi nende teekonnal. Hetkel aasta 2021 algusega olen võtnud enda nendes tegemistes väikse pausi ning mõtestan asju pisut paremini paika. Panustan hetkel rohkem aega iseenda ning oma salajaste tegemiste peale, et peagi juba peagi koos teiega taas treenida. Nii lapseootel naised kui ka sünnitusest taastuvad. Uuesti oma teekonda otsivad või täiesti alles treeningute maailma astudes. 

Siin on lihtsalt minu väike jutunurk ning koht, kus mõned mõtted kirja panna. Ehk isegi leiame koos midagi ühist, millest rääkida?

Minu eesmärk?

 

Näidata, et tervis ükskõik, mis eluetapis ei pea olema midagi keerulist ega rasket. Terve, tugeva ja õnneliku elu poole pürgimine ei ole ega tohiks olla võimatu missioon. Küll aga järjepidev töö ning tahtejõud ning seal juures pidada meeles, et me kõik oleme siiski kõigest inimesed. 

Hoida meeles, et hea vorm ei ole ainult midagi välist, vaid oluline on see, kuidas sa end ka sisemiselt tunned. Kuidas on su enesetunde, üldise energia ning tujude ja rahuloluga. Kuidas sa end päriselt tunned - see on oluline!

Leida indu sellest, et me tahame olla õnnelikud, tugevad, energilised, seksikad ning enesekindlad naised ja seda olenemata eluetapist.

 
DSCF3232-1.JPG