Blogi | Kirstivaikla | Minust

veidikene minust

Ma olen 25-aastane hing, kellele meeldib unistada ja teha seda suurelt. Olen leidnud enda kire, milleks on inimeste heaolu ja tervis ning nendel teemadel sõnavõtmine.

Olen lõpetanud õpingud TTÜ geenitehnoloogia bakalaureuses ning plaan on lähiajal taas alustada enda täiendamist magistris. Lisaks olen läbinud rühmatreenerite baaskursuse ning edendanud end personaaltreenerite koolitusprogrammis. Hetkel 2019.aasta sügisest on käsil Tervisekooli õpingud toitumisnõustaja/toitumisterapeut erialal. Mainitud õpingute raames olen omandanud kogemusi ning teadmisi treeningute-toitumise vallas.

Siin käsitletavad teemad lähtuvad tervislikust, aktiivsest ning jätkusuutlikust elustiilist. Pisut naiselikust ilumaailmast ning elulistest mõtisklustest ei jää samuti puudust. Ühtlasi võtan sind hea meelega kaasa ka enda uuele peatükile oodates perelisa. Kui see kõnetab sind, siis loe aga edasi!

Minu eesmärk?

 

Näidata, et tervise maailm ükskõik, mis eluetapis ei pea olema midagi keerulist ega rasket.  Terve, tugeva ja õnneliku elu poole pürgimine ei ole võimatu missioon. Küll aga järjepidev töö ning tahtejõud.

Päikest ja paid!

 

Eesti, Estonia​

©DESIGN BY KIRSTIVAIKLA CREATED WITH WIX.COM